ПРО НАС

Головна місія бренду полягає в тому, щоб оздоровити націю через споживання дикої природної води та сформувати культуру ощадливого ставлення до природних ресурсів.

Наш завод – це не просто виробництво, а витвір природи та технологій, розташований у рекреаційній зоні Закарпаття, в селищі Нижнє Солотвино. Тут, серед мальовничих карпатських пейзажів, знаходиться завод ТОВ “А.М.В.-Карпати”, де з любов’ю та повагою ми виробляємо нашу унікальну мінеральну воду “Крайна”.
Наша вода – це чистота та природність у кожній краплі. Вона виходить на поверхню під власним тиском, прокладаючи собі дорогу крізь шар вулканічних порід. Саме безпосереднє випускання без втручання людини забезпечує її первозданність та енергію джерела.
Добувається у рекреаційнах зонах, оточених гірським масивом та лісами Вода розливається у пляшки у своєму первозданному вигляді прямо на місці витоку. Біля нашого підприємства ніколи не було заводів, АЗС, великих підприємств, тому на природність “Крайни” ніщо не впливає.
Ім’я “Крайна” не є випадковим – воно віддзеркалює ту екологічну і природну гармонію, що ми відчуваємо кожен день на нашому заводі. Ми пишаємося можливістю представити вам природну мінеральну воду, дику, чисту та повністю нашу.

ВИРОБНИЦТВО В ЦИФРАХ

300

партнерів B2B

10 МЛН

пляшок у рік

100%

природна вода

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

GMP України, GMP EU, GMP Кенія -належна виробничапрактика

ISO 9001: 2009 -виробництво та оптовийпродаж фармацевтичної продукції

ISO 9001: 2009 -виробництво та оптовийпродаж фармацевтичної продукції

ISO 9001: 2009 -виробництво та оптовийпродаж фармацевтичної продукції

uk
Прокрутити вгору