ЛЮДИ ЗА ЛАШТУНКАМИ

Раді представити тобі нашу команду крайнівців! Це люди, які присвячують свій час та натхнення розвитку компанії та роблять її дико сильною

ЯБРИК ВАСИЛЬ

Власник, куратор напрямку продажі та маркетинг
Ідеолог, рушійна сила, визначає вектори розвитку бренду. Протягом однієї розмови вміє закохати у концепцію дикої води. Вольовий, з характером і запалом, як і сама Крайна. Вміє поглядом відповідати на запитання. Керує водою не гірше Посейдона.

ЯРЕМА РОСТИСЛАВ

Власник, куратор напрямку виробництво, логістика та фінанси
Щодня Ростислав Володимирович та команда ретельно дбають про те, щоб кожна пляшка Дикої води зберігала в собі досконалість та природний смак Ви можете бути впевнені, що кожен ковток – це ковток дбайливості та відданості

КОРПОШ ВАСИЛЬ

Директор виробницва

Робить так, щоб життя на виробництві вирувало та кипіло. Контролює усі аспекти виробничого процесу. Вміє знайти підхід і домовлятися навіть з її величністю дикою водою. Впевнені, що Василь навіть Із закритими очима зможе визначити виробничу машину по звуку, який вона видає.

ТИХОНОВА ОЛЕНА

Комерційний директор

Вона керує клієнтським відділом, а нею керує любов до кожного бізнес-партнера. Відповідає за кооперацію Крайна з іншими брендами, за вчасні поставки, продумане планування, партнерську лояльність.

Андрій Корнеєв

Операційний директор

Його стихія багатогранна: цифри, фінансові операції, звітність про те, як Крайна вливається у ваше життя. Займається стратегічним плануванням і масштабуванням. Відповідає за організацію робочого процесу персоналу. На молекулярному рівні знає кожен аспект бізнесу Крайна.

Виговський Віталій

Керівник логістичного відділу

Добре знає про вільний характер та нестримність води Крайна. Це в них спільне. Саме тому Віталій не дає Крайна «сидіти» на одному місці. Курує напрямок, завдяки якому люди з усієї України можуть насолоджуватись природною водою, родом із серця Карпат.

uk
Прокрутити вгору