Відкриття бювету

Відчуй справжній смак дикої води Закарпаття на місці витоку

ДОСТУПНА
ВОДА

з глибин
закарпаття

Символічна
ціна

Зручна
парковка

Ми з радістю оголошуємо про відкриття нашого нового бювету на виробництві Крайна. Цей проект символізує наше прагнення до якості та інновацій, а також бажання, щоб якісна мінеральна вода була доступною для всіх бажаючих мешканців або відвідувачів нашого регіону.
Наша вода находить в бювет прямо зі скважини, проходячи крізь шари вулканічних порід і виходить на поверхню під власним тиском. Таким чином, добування води є екологічним, і зберігаються всі корисні властивості.
Прямо на місці ви можете спробувати воду “Крайна” та набрати для себе у зручну для вас ємність.
Окрім чистої природної води, у нашому бюветі ви можете насолодитися місцевими смаколиками, чудовими краєвидами та зручностями, такими як простора парковка.
Тож, запрошуємо вас насолодитися цією унікальною можливістю разом з нами!

ЛОКАЦІЯ

Запрошуємо вас зібрати родину та друзів і завітати до нас! Відчуйте справжню свіжість дикої води Закарпаття.
Наш бювет розташований за адресою:
Ужгородський р-н., с. Нижнє Солотвино, 55А, 89442

ВІдгуки

Ірина, 37 років
Read More
Бювет Крайна – це справжній дар природи. Вода тут не тільки смачна, але й дуже корисна. Вся моя сім'я тепер п'є тільки цю воду, і ми вже помітили позитивні зміни в нашому самопочутті. Дякуємо за таку можливість!
Віктор, 52 роки
Read More
Мені подобається відвідувати бювет Крайна. Тут завжди чисто, привітний персонал і, головне, чудова вода. Після початку її регулярного споживання, я відчув значне покращення в роботі шлунково-кишкового тракту. Рекомендую всім!
Наталія, 29 років
Read More
Бювет Крайна став невід'ємною частиною мого життя. Я відвідую його щотижня, щоб набрати цілющої води. Вода має приємний смак і допомогла мені покращити загальний стан здоров'я. Дуже вдячна за таку можливість!
Previous
Next

Часті питання

Ви можете відвідати бювет у будь який зручний для вас час

Так, ви можете набирати воду у власні ємності. Не забудьте взяти з собою чисті пляшки або інші контейнери.

Ціна за літр нашої мінеральної водички є символічною, тобто ви можете сплатити суму на ваш розсуд через купюроприйач або термінал та випити або набрати в ємність потрібну кількість літрів. Ми прагнемо зробити нашу воду доступною для всіх, тому пропонуємо доступну ціну.

uk
Прокрутити вгору