НАПРЯМКИ СПІВПРАЦІ ДЛЯ B2B

Наша компанія розширює свої можливості завдяки унікальній якості та природній чистоті мінеральної води “Крайна” і пропонує ефективні рішення для бізнесу (B2B). Кожен партнер знайде оптимальний варіант співпраці, і ми із задоволенням пропонуємо три напрямки для B2B:

DIRECT DISTRIBUTION

Замовлення дикої енергії Карпат у вигляді продукції ТМ “Крайна” – це можливість отримати високоякісний товар безпосередньо від виробника. Ми надаємо гнучкі умови на гуртові закупівлі для дистриб’юторів та торгових мереж, а саме найкращі цінові умови та обсяги постачань.

Ми пропонуємо широкий асортимент ПЕТ продукції та відпрацьовану логістику: від блочних поставок до фури. Крайна знає як подобатись і привертати увагу.

CO-BRANDING​

Крайна у форматі Co-brand дозволяє спільно створити продукт, який поєднує найкращі риси вашого бренду з неперевершеною якістю нашої води. Ми виготовляємо продукцію ТМ «Крайна» з інтеграцією реалізації із брендом партнера. Ми пропонуємо унікальну можливість співпраці, яка дозволяє розділити успіх і популярність вже визнаного бренду – нашої мінеральної води.

На даний момент Co-brand води «Крайна» вже розташовані в більшості мереж АЗС, 70% українських готелів та багатьох спортивних клубах та В2В компаніях. Розкажіть про свій бренд світу, співпрацюючи з нами над спільними проектами та реалізацією продукції під вашим логотипом. Діліться якістю в унікальний спосіб.

PRIVATE LABEL​

Для тих, хто прагне власної ідентичності, виробляємо воду преміального складу, яка розливається у пляшки під торговою маркою вашого бренду. Ми беремо на себе усі етапи виробництва, від вибору сировини до дизайну упаковки, щоб ваш продукт відповідав найвищим стандартам якості.
Ви отримаєте воду найвищої якості, преміальний дизайн лейблу, вигідні умови співпраці, гарантію систематичних поставок, елемент живої реклами. Тобто унікальний продукт, який повністю відповідатиме вашим потребам та вимогам ринку. Обирайте найкраще для себе та свого клієнта. Давайте драйвити ваш бренд разом.

НАШІ ПАРТНЕРИ

uk
Прокрутити вгору